Sunshield žalūzijas

Sunshield žalūzijas

Žalūzijas Sunshield ir iekšējā un ārējā lameļu žalūziju sistēma ar pagriežamām lamelēm, kas konstruēta lielu stiklotu virsmu aizsardzībai no tiešu saules staru iedarbības.

Žalūzijas Sunshield ir montējamas gan vertikālā, gan horizontālā stāvoklī, kā arī uz slīpām virsmām jebkurā leņķī. Žalūziju sistēma Sunshield var tikt izgatavota gan no pagriežamām alumīnija lamelēm, gan arī no prestižāka materiāla – koka. Žalūziju Sunshiled forma var būt jebkāda: aplis, trapece, trijstūris vai citas nestandarta formas. Žalūzijas Sunshield ir vadāmas ar elektrisko dzinēju ar vadības pults vai slēdža palīdzību.


Īpaši efektīvi žalūzijas Sunshield izskatās vietās, kur ir lielas panorāmas stiklojuma platības, pateicoties to automātiskajai vadībai un apgaismojuma sensoriem. Lameles allaž atrodas pozīcijā, kas norobežo tiešus saules starus, kas sniedz pietiekamu gaismas daudzumu telpā, bet vienlaikus ļauj būtiski ietaupīt līdzekļus kondicionēšanas sistēmai. Pagriežamo lameļu sistēma Sunshield sniegs ēkas fasādei unikālu izskatu un neatkārtojamu stilu.

Lapā:
Kārtot pēc:

Žalūziju sistēma Sunshield no alumīnija 50A

Vispopulārākā iekšējo pagriežamo lameļu žalūziju sistēma, kas konstruēta, lai pasargātu lielas apstiklotas virsmas no tiešas saules staru iedarbības. Žalūziju sistēma Sunshield var tikt izgatavota visdažādākajās formās; Žalūziju Sunshield lameļu materiāls: alumīnija lameles 50 mm; Žalūziju Sunshield pielietojums: iekštelpās; Žalūziju Sunshield vadības sistēmas: auklas, grieztaviņas vadība vai 230 V elektriskā piedziņa AC.    ALUMĪNIJA SUNSHIELD 80R L..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Žalūziju sistēma Sunshield no koka 50W

Iekšējās pagriežamo lameļu žalūzijas ar oriģinālu stilu, kas kostruētas, lai pasargātu lielas apstiklotas virsmas no tiešas saules staru iedarbības. Žalūziju sistēma Sunshield var tikt izgatavota visdažādākajās formās;  Žalūziju Sunshield lameļu materiāls: koka lameles 50 mm;  Žalūziju Sunshield pielietojums: iekštelpās / ziemas dārzu verandās;  Žalūziju Sunshield vadības sistēmas: auklas, grieztaviņas vadība vai 230 V elektriskā piedziņa AC.       ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Žalūziju sistēma Sunshield no alumīnija 80R

Ārējo pagriežamo lameļu žalūziju sistēma, kas konstruēta, lai pasargātu lielas apstiklotas virsmas no tiešas saules staru iedarbības. Žalūziju sistēma Sunshield 80R var tikt izgatavota visdažādākajās formās; Žalūziju Sunshield lameļu materiāls: alumīnija lameles 80 mm; Žalūziju Sunshield pielietojums: stikla virsmas ar lielu laukumu / fasādes; Žalūziju Sunshield darba virsma: jebkāda (internal) / tikai vertikāli (external); Žalūziju Sunshield vadības sistēmas: grieztaviņ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Žalūziju sistēma Sunshield no ekstrudēta alumīnija 75E

Ārējo pagriežamo lameļu žalūziju sistēma, kas konstruēta, lai pasargātu lielas apstiklotas virsmas, kā, piemēram, ēku fasādes, no tiešas saules staru iedarbības.  Žalūziju sistēma Sunshield var tikt izgatavota visdažādākajās formās; Žalūziju Sunshield lameļu materiāls: ekstrudēta alumīnija lameles 75 mm; Žalūziju Sunshield pielietojums: ārējās stikla virsmas / fasādes; Žalūziju Sunshield darba virsma: jebkāda; Žalūziju Sunshield vadības sistēmas: auklas, grieztaviņas vad..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Žalūziju sistēma Sunshield no ekstrudēta alumīnija 88E

Ārējo pagriežamo lameļu žalūziju sistēma, kas sniedz pilna aptumšojuma efektu lielām ārējām stiklotām virsmām. Žalūziju sistēma Sunshield 88E var tikt izgatavota visdažādākajās formās; Žalūziju Sunshield lameļu materiāls: ekstrudēta alumīnija lameles 88 mm (black-out); Žalūziju Sunshield pielietojums: stiklotu virsmu ārpusē; Žalūziju Sunshield darba virsma: jebkāda; Žalūziju Sunshield vadības sistēmas: grieztaviņas vadība vai 230 V elektriskā piedziņa AC.   AL..

0.00€ Bez PVN: 0.00€