Rullo žalūzijas, aizkari

Rullo žalūzijas, aizkari

Rullo žalūzijas uzstāda priekšā logam, lai aizsargātu telpu no saules gaismas un, lai iekļautu logu interjera dizainā. Rullo žalūzijas ir praktiskas, kompaktas, ar ilgu kalpošanas laiku un viegli llietojamas. Rullo žalūzijas audums sarullējas uz alumīnija caurules, kas var būt novietota virs loga vai loga ailē.


Rullo žalūzijas iedalās divās kategorijās – atklātā tipa rullo žalūzijas un slēgtā tipa rullo žalūzijas. Atklātā tipa rullo žalūzijas audums sarullējas uz speciālas ruļveida caurules, bet tās apakšā audums ir nostiprināts ar atsvara līsti, kas pastāvīgi tur žalūzijas audumu nostieptu. Atklātā tipa rullo žalūzijas var uzstādīt dažādās vietās, piemēram loga ailē, pie sienas vai pie griestiem.

Slēgtā tipa rullo žalūzijas sauktas par kasešu rullo žalūzijām, audums sarullējas uz speciālas ruļveida caurules, kas ir ievietota speciālā kārbā loga augšpusē. Tās var stiprināt analoģiski atvērtā tipa žalūzijām un arī uz loga rāmja. Stiprinot žalūzijas tieši uz loga rāmja, rodas sajūta, ka tās saplūst ar logu un ir neatņemama loga sastāvdaļa.

Audumi, no kuriem izgatavo rullo žalūzijas ir aizsargāti pret audumu izbalēšanu un speciāli apstrādāti ar dažādiem speclīdzekļiem, lai audums būtu antistatisks, antibakteriāls un putekļus atgrūdošs.

Lielā auduma dizainu izvēle ar faktūrām, zīmējumiem, vienkrāsaini un lielā krāsu gamma, kā arī materiālu dažādās gaismas caurlaidības iespējas, ļaus jums izvēlēties tieši jūsu interjeram piemērotākos variantus. Rullo žalūzijas pastiprina interjera stilu un rada telpā atbilstošu atmosfēru: samazinot vai palielinot telpā ieplūstošo gaismas daudzumu.

Rullo žalūzijas tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, pēc individuāliem platuma un augstuma izmēriem. Vadības sistēma – rokas vadība, ar ķēdītes mehānismu, vai automātiskā vadība ar elektromotora palīdzību un tālvadības pults vadību. Žalūzijas cena būs atkarīga no izvēlētā auduma un žalūzijas sistēmas.

Dormax pastāvīgi papildina auduma kolekcijas un seko līdzi modes tendencēm.
Lapā:
Kārtot pēc:

Ruļļu žalūzijas kārbā / kasetē, lielgabarītu paceļame aizkari XL – sistēma СТ76

Sistēmas CT76C lielgabarītu ruļļu paceļamajiem aizkariem XL ir pusapaļa kārba / kasete;  Ruļļu žalūziju lielgabarītu sistēmas caurules diametrs: 35 / 38 / 40 / 48 mm;  Gatavo ruļļu žalūziju maksimālais platums: 320 cm;  Ruļļu žalūzijas var vadīt ar ķēdīti, grieztaviņu vai žalūziju elektrisko piedziņu – 230 V AC motori;  Papildu aprīkojums ruļļu žalūziju sistēmām kasetēs lielgabarītu paceļamajiem aizkariem:  Sānu kārtojums sānu vadulu veidā, kas novērš ruļļu pace..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Brīvi plandošās „diena-nakts” tipa ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma Besta MINI 19 mm Duolight

Brīvi plandošo „diena-nakts” tipa ruļļu žalūziju sistēma Besta MINI 19 mm Duolight ir vismazākā brīvi plandošo ruļļu paceļamo aizkaru sistēma ar audumu duolight „Diena-nakts” tipa ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 19 mm „Diena-nakts” tipa brīvi plandošo ruļļu žalūziju sistēmas krāsa: balta, brūna Papildu aprīkojums „diena-nakts” tipa ruļļu žalūzijām / paceļamajiem aizkariem: Sānu kārtojums sānu vadulu veidā, kas novērš ruļļu paceļamo aizkaru aizķeršanos.  DORMAX RU..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Brīvi plandošās „diena-nakts” tipa ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma RT 32 mm Duolight

Brīvi plandošo „diena-nakts” tipa ruļļu žalūziju sistēma RT 32 mm Duolight ir universāla mazu brīvi plandošu ruļļu paceļamo aizkaru sistēma ar „diena-nakts” tipa audumu „Diena-nakts” tipa brīvi plandošo ruļļu žalūziju sistēmas krāsa: balta, melna vai pelēka „Diena-nakts” tipa ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 32 mm „Diena-nakts” tipa ruļļu paceļamo aizkaru vadība: ar ķēdīti Papildu aprīkojums „diena-nakts” tipa ruļļu žalūzijām / paceļamajiem aizkariem: Metāla ķēdīte.&..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Brīvi plandošās „diena-nakts” tipa ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma RT 40 mm Duolight

Brīvi plandošo „diena-nakts” tipa ruļļu žalūziju sistēma RT 40 mm Duolight ir paredzēta mazu un vidēju izmēru ruļļu paceļamajiem aizkariem ar „diena-nakts” tipa audumu „Diena-nakts” tipa brīvi plandošo ruļļu žalūziju sistēmas krāsa: balta, melna vai pelēka „Diena-nakts” tipa ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 40 mm Papildu aprīkojums „diena-nakts” tipa ruļļu žalūzijām / paceļamajiem aizkariem: Metāla ķēdīte „Diena-nakts” tipa ruļļu paceļamo aizkaru vadība: ar ķēdīti vai caurul..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Brīvi plandošās „diena-nakts” tipa ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma RT 45 mm Duolight

Brīvi plandošo „diena-nakts” tipa ruļļu žalūziju sistēma ir paredzēta vidēju un lielu izmēru ruļļu paceļamajiem aizkariem ar „diena-nakts” tipa audumu „Diena-nakts” tipa brīvi plandošo ruļļu žalūziju sistēmas krāsa: balta, melna vai pelēka „Diena-nakts” tipa ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 45 mm Papildu aprīkojums „diena-nakts” tipa ruļļu žalūzijām / paceļamajiem aizkariem: Metāla ķēdīte;  „Diena-nakts” tipa ruļļu paceļamo aizkaru vadība: ar ķēdīti vai caurules piedziņ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – atsperes sistēma Silent-Spring 32 mm

Atsperu ruļļu paceļamo aizkaru sistēma Silent-Spring 32 mm, aprīkota ar eļļas bremzi;  Atsperu ruļļu paceļamo aizkaru sistēmai Silent-Spring 32 mm ir profils, kas sniedz iespēju viegli piestiprināt paceļamos aizkarus pie sienas vai griestiem;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 32 mm;  Ruļļu žalūziju piedziņa: atspere.  DORMAX RULLO ŽALŪZIJAS MATERIĀLA UNI UN DESIGN PARAUGI.  Šeit izvietot..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – atsperes sistēma Standard 25 mm

Sistēma Standard 25 mm ir atsperu ruļļu paceļamo aizkaru pamatvariants;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 25 mm;  Ruļļu žalūziju piedziņa: atspere. DORMAX RULLO ŽALŪZIJAS MATERIĀLA UNI UN DESIGN PARAUGI.  Šeit izvietotie audumu un materiālu fotoattēli var nesniegt pilnīgu kolekcijas Dormax krāsu toņu atspoguļojumu. Lūdzam ņemt vērā, ka dzīvās krāsas allaž pārspēj pat viskrāšņākās fotogrāfijas. &nb..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma Besta 19 mm Mini

Sistēma Besta 19 mm Mini ir vismazākā brīvi plandošo paceļamo aizkaru sistēma;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 19 mm;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta, brūna vai ozola krāsa;  Sānu kārtojums sānu vadulu veidā, kas novērš ruļļu paceļamo aizkaru aizķeršanos.  DORMAX RULLO ŽALŪZIJAS MATERIĀLA UNI UN DESIGN PARAUGI.  Šeit izvietotie audumu un materiālu fotoattēli var nesniegt pilnīgu kolekcijas Dormax krāsu toņu atspoguļojumu. L..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma Besta 25 / 28 mm

Sistēma Besta 25 / 28 mm ir paredzēta mazu un vidēju izmēru brīvi plandošajiem ruļļu paceļamajiem aizkariem;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 25 mm;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta vai brūna;  Papildu aprīkojums klasiskajām ruļļu žalūzijām / ruļļu paceļamajiem aizkariem: Sānu kārtojums sānu vadulu veidā, kas novērš ruļļu paceļamo aizkaru aizķeršanos.    DORMAX RULLO ŽALŪZIJAS MATERIĀLA UNI UN DESIG..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma Coulisse 25 / 28 / 30 / 35 mm Ultimate

Ruļļu žalūziju sistēma Coulisse 25 / 28 / 30 / 35 mm Ultimate ir paredzēta mazu un vidēju izmēru ruļļu paceļamajiem aizkariem;  Ultimate ir metāla mehānisms ruļļu žalūzijām ar metāla ķēdīti un smadzinātāju;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: Satin vai Bright;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 25 / 28 / 30 / 35 mm;  Ruļļu žalūziju vadība: ar ķēdīti vai elektriskā piedziņa – 24 V DC RF motors.    DORMAX RULLO ŽALŪZIJAS MATERIĀLA UNI..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma Coulisse 25 / 28 mm Absolute

Sistēma Coulisse 25/28 mm Absolute ir paredzēta mazu un vidēju izmēru ruļļu paceļamajiem aizkariem;  Absolute ir metāla mehānisms ruļļu žalūzijām ar metāla ķēdīti;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: satin vai bright;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 25 mm;  Ruļļu žalūziju sistēmai Coulisse 25/28 mm Absolute ir ķēde un auduma smadzinātājs baltā vai sudraba krāsā;    DORMAX RULLO ŽALŪZIJAS MATERIĀLA UNI UN DESIGN PARAUGI.  Še..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma Coulisse 42 / 53 mm Absolute

Sistēma Coulisse 42 / 53 mm Absolute ir paredzēta mazu un vidēju izmēru ruļļu paceļamajiem aizkariem;  Absolute ir metāla mehānisms ruļļu žalūzijām ar metāla ķēdīti;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: Satin vai Bright;  Ruļļu žalūziju sistēmai Coulisse 42/53 mm Absolute ir smadzinātājs baltā vai sudraba krāsā;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 42 mm;  Sistēmas Coulisse 42/53 mm Absolute ruļļu žalūzijas, ruļļu paceļamie aizkari ir ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma Louvolite 32 mm

Sistēma Louvolite 32 mm ir universāla sistēma maziem brīvi plandošiem ruļļu paceļamajiem aizkariem;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta vai melna;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 32 mm;  Ruļļu žalūziju vadība: ar ķēdīti vai caurules piedziņa satinamajām žalūzijām – 24 V DC motors;  Papildu aprīkojums brīvi plandošo ruļļu žalūziju klasiskajām sistēmām: Sānu kārtojums sānu vadulu veidā, kas novērš ruļļu paceļamo aizkaru aizķeršanos. &n..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma Louvolite 40 / 45 / 48 mm

Sistēma Louvolite 40 / 45 / 48 mm ir universāla sistēma brīvi plandošiem ruļļu paceļamajiem aizkariem;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta vai melna;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 40 / 45 / 48 mm;  Ruļļu paceļamo aizkaru vadība: ar ķēdīti vai caurules piedziņa satinamajām žalūzijām – 24 V DC vai 230 V AC motors;  Papildu aprīkojums brīvi plandošo ruļļu žalūziju klasiskajām sistēmām: Stūra vāciņš;  Sānu kārtojums sān..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma RT 32 mm

Ruļļu žalūziju sistēma RT 32 mm ir universāla sistēma maziem brīvi plandošiem ruļļu paceļamajiem aizkariem;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta, melna vai pelēka;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 32 mm;  Ruļļu žalūziju vadība: ar ķēdīti;  Papildu aprīkojums brīvi plandošo ruļļu žalūziju klasiskajām sistēmām: Montāžas profils;  Sānu kārtojums sānu vadulu veidā, kas novērš ruļļu paceļamo aizkaru aizķeršanos;  Metāla ķēdīte. ..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma RT 40 mm

Sistēma RT 40 mm ir paredzēta mazu un vidēju izmēru ruļļu paceļamajiem aizkariem;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta, melna vai pelēka;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 40 mm;  Papildu aprīkojums brīvi plandošo ruļļu žalūziju klasiskajām sistēmām: Montāžas profils;  Sānu kārtojums sānu vadulu veidā, kas novērš ruļļu paceļamo aizkaru aizķeršanos;  Metāla ķēdīte;  Vadība: ar ķēdīti vai caurules piedziņa satinamajām žalūzijām – 2..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Klasiskās brīvi plandošās ruļļu žalūzijas / ruļļu paceļamie aizkari – sistēma RT 45 mm

Sistēma RT 45 mm ir paredzēta mazu un vidēju izmēru ruļļu paceļamajiem aizkariem;  Ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta, melna vai pelēka;  Ruļļu žalūziju sistēmas caurules diametrs: 45 mm;  Papildu aprīkojums brīvi plandošo ruļļu žalūziju klasiskajām sistēmām: Montāžas profils;  Sānu kārtojums sānu vadulu veidā, kas novērš ruļļu paceļamo aizkaru aizķeršanos;  Metāla ķēdīte;  Ruļļu žalūziju vadība: ar ķēdīti vai caurules piedziņa satinamajā..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Ruļļu žalūzijas kārbā / kasetē, lielgabarītu paceļame aizkari XL – sistēma СT103

Sistēmas СT103 lielgabarītu ruļļu paceļamajiem aizkariem XL ir pusapaļa kārba / kasete;  Ruļļu žalūziju lielgabarītu sistēmas caurules diametrs: 60 mm;  Gatavo ruļļu žalūziju maksimālais platums: 400 cm;  Ruļļu žalūzijas var vadīt ar žalūziju elektrisko piedziņu – 230 V AC motori;  Papildu aprīkojums ruļļu žalūziju sistēmām kasetēs lielgabarītu paceļamajiem aizkariem:  Sānu kārtojums sānu vadulu veidā, kas novērš ruļļu paceļamo aizkaru aizķeršanos;  Ka..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Ruļļu žalūzijas kārbā / ruļļu paceļamie aizkari kasetē, kasešu ruļļu žalūzijas – sistēma Louvolite 32 / 40 mm

Louvolite 32/40 mm ir universāla ruļļu paceļamo aizkaru kārbā / ruļļu žalūziju kasetē sistēma;  Kasešu ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta, melna;  Ruļļu žalūziju kārbā sistēmas caurules diametrs: 32 / 40 mm;  Ruļļu žalūzijas kārbā var vadīt ar ķēdīti, atsperi vai caurules piedziņu satinamajām žalūzijām – 24 V DC motori;  Papildu aprīkojums ruļļu žalūziju / ruļļu paceļamo aizkaru kārbā sistēmām:  Kārbas dekors ar auduma strēmeli..

0.00€ Bez PVN: 0.00€

Ruļļu žalūzijas kārbā / ruļļu paceļamie aizkari kasetē, kasešu ruļļu žalūzijas – sistēma Louvolite 40 / 45 / 48 mm

Louvolite 40 / 45 / 48 mm ir universāla ruļļu paceļamo aizkaru kārbā / ruļļu žalūziju kasetē sistēma;  Kasešu ruļļu paceļamo aizkaru / žalūziju sistēmas krāsa: balta, pelēka, melna;  Ruļļu žalūziju kārbā sistēmas caurules diametrs: 40 / 45 / 48 mm;  Ruļļu žalūzijas kārbā var vadīt ar ķēdīti, atsperi vai caurules piedziņu satinamajām žalūzijām – 24 V DC vai 230 V AC motori;  Papildu aprīkojums ruļļu žalūziju kasetē / ruļļu paceļamo aizkaru kārbā sistēmām:  Kārbas..

0.00€ Bez PVN: 0.00€